piątek, 18 stycznia 2013

Vintage

   Starociowo w moim wydaniu :), w dodatku z wykorzystaniem resztek. Tu kurs na ścinkowy kwiatek.    Zgłaszam na Wyzwanie wg kursu # 3 w Scrap-ścinkach. Mój ścinkowy kwiatek  składa się z wielu papierowych resztek. Został dodatkowo popsikany mgiełką perłową dla dodania blasku (na fotce słabo widać). Z dopasowanych kolorystycznie resztek papierów powycinałam też różne listki dziurkaczem i wykrojnikami oraz kółeczka pod ćwieki. Jasny paseczek papieru został chorągiewką, do której dopasowałam ciemny papier. W tle Sklepy Cynamonowe - Brown Sugar UHK Gallery
   Kartkę zgłaszam też na Wyzwanie - Vintage na blogu Projekt Wagi Ciężkiej oraz na Wyzwanie "W kwiecie wieku" - UHK Galley Inspiracje (jest jedno wielkie kwiecie ;) i kolorki babci powinny się podobać).

7 komentarzy:

 1. kwiatek wyszedł cudnie i wspaniale komponuje się na tej kartce:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudne te kwiecie :)
  Piękna karteczka, dziękuję za udział w wyzwaniu "W kwiecie wieku"
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudna kartka. Kwiatek piękny zrobiłaś :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna praca. Niesamowity ten kwiat :)

  OdpowiedzUsuń
 5. super ekonomicznie:D slicznie wyszlo :D dziekujemy za udzial w wyzwaniu PWC :D
  Pozdrawiam serdecznie :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ładny kwiatek Ci wyszedł :) A całość pięknie się komponuje :) Dziękuję za udział w wyzwaniu na scrap-ścinkach :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Kwiatek rewelacyjny! Bardzo mi się podoba to,że został wykonany z róźnych papierków tak pięknie dobranych! Dziękuję za udział w Ścinkowej zabawie.

  OdpowiedzUsuń